işiniz ve işyerinizin her bir parçası, bir zincirin halkaları gibidir; “çelik galvaniz otomatik kepenk” de güçlü halkalarından biri olmalı…

Alüminyum otomatik Kepenk Çeşitleri

Esatpaşa içi ölçülerine göre 1 mm ile 1,2 mm kalınlığında çift kat ekstrüzyon alüminyum profil ile istenilen ral kodu renginde ve ölçüde kepengin özelliklerine göre farklı motor tiplerinde kumandalı, şalter veya buton alternatifli, elektrik kesintilerinde akülü veya manuel açma seçenekleri ile her türlü  otomatik kepenk  ihtiyacınız için bizimle iletişime geçiniz.

Çelik ve Galvaniz Alaşımlı otomatik Kepenk Çeşitleri

Esatpaşa içi ölçülerine göre 0,8 mm ile 1,2 mm kalınlığında galvaniz çelik paletler ile istenilen renk kodundaki renk ve ölçüde kepengin özelliklerine göre farklı motor tiplerinde kumandalı, şalter veya buton alternatifli, elektrik kesintilerinde akülü veya manuel açma seçenekleri ile her türlü  otomatik kepenk ihtiyacınız için bizimle iletişime geçiniz.

Yangına Dayanıklı otomatik Kepenk Çeşitleri

Yangına dayanıklı olarak üretilen yangın kepenk sistemleri özellikle yangın anında alarm sistemine bağlanarak kapanması ve açılması şeklinde isteğe bağlı kurgulanabilir.
Yapılan testlerde yangına azami 180 dakika dayandığı tespit edilmiştir.
Testlere göre E180-CO / EV-15-LO sınıflarında yer almış olup 210 dakika boyunca formunu korumuştur.
Tüm ürünlerimiz üretim ve montaj hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Keşif

Esatpaşa otomatik çelik galvaniz kepenk montajı ihtiyaçlarınız için yapım aşamasında bulunan binalarda, kullanılacak olan kepenk, bariyer, yana kayar bahçe kapı motoru, dairesel kapı motorlarına en uygun alan ve projeye uygunluğu, kapasitesi ve modelinin belirlenmesi için yapılan hizmetlerdir.

Projelendirme

Esatpaşa otomatik çelik galvaniz kepenk montajı ihtiyaçlarınız için Ön Mühendislik Çalışmaları. Avam Proje Çalışmaları; Şartname Oluşturma Çalışmaları; Özel Proje Çalışmaları; İhale Dosyası Hazırlama; Proje Revizyon  en uygun ölçü ve uygulama kapı ve güvenlik sistemlerinde destekle yanınızdayız.

Servis

Esatpaşa otomatik çelik galvaniz kepenk montajı ihtiyaçlarınız için yapılarda kurulu olan mekanik, elektrik ve bina otomasyon sistemlerinin işletilmesi ve periyodik bakımı konularında firmaların ürün sahiplerinin yaşamış olduğu sorunların profesyonel hizmet anlayışı ile giderilmesi yönünde çalışmalarını sürdüren Etkin Servis Hizmetleri vermekte olan Denge Kepenk Sistemleri, her marka Nice, BFT Genius, Mosel  , LENTUS: kolu bariyer ,bahçe kapı motorları, dairesel, radarlı, fotoselli, uzaktan kumandalı her tür otomatik kepenk, otomatik kapı sistemleri hızlı servis ağıyla Denge Kepenk Sistemleri hizmetinizdedir.

Comments are closed.